O nás

CPT Praha

Profil firmy

Společnost CPT Praha, spol. s r. o. je výhradním distributorem výrobků Jamo, Onkyo, Spectral, Just-racks, Piega a Philips Pronto.

Společnost CPT Praha byla založena v roce 1991. V počátcích své činnosti se významně podílela na vstupu společností Sony Europe a později Panasonic Eastern Europe na československý a český trh až do doby založení jejich českých zastoupení Sony Czech a Panasonic Czech.

Během své více než desetileté činnosti na českém trhu si společnost CPT Praha vybudovala pevné místo v oblasti velkoobchodu a distribuce spotřební elektroniky s dobrým a úzkým kontaktem k maloobchodu, ať už jde o hypermarkety, významné řetězce nebo o velkou většinu významných nezávislých prodejců. V současnosti se jedná přibližně o 100 autorizovaných a více než 1000 neautorizovaných prodejen. Od roku 1997 je společnost CPT Praha výhradním distributorem výrobků dánské firmy Jamo, nejvýznamnějšího výrobce reproduktorů v Evropě, který se zabývá, jak klasickým sortimentem, tak vestavnými reproduktory. O dva roky později se společnost CPT Praha stala i výhradním distributorem výrobků japonské firmy Onkyo a v roce 2003 byly navázány první kontakty s evropským výrobcem AV nábytku Spectral a Just-racks. Následujících letech 2005 a 2006 jsme přibrali Švýcarské reproduktory Piega a dotykové panely Philips Pronto.

Hned v prvních letech výhradního zastoupení firem podstatně stoupnul význam i obrat výrobců na českém trhu. O kvalitě práce společnosti svědčí několik mezinárodních ocenění udělovaných přímo zahraničními výrobci a dodavateli. V roce 1999 získala společnost CPT Praha ocenění Jamo Partner of the Year 1999 pro nejlepšího evropského distributora. Významné ocenění Onkyo Excellent dealer obdržela společnost CPT Praha v roce 2000 za dobrou práci a byla společnosti CPT Praha udělena cena Onkyo Dealer of the Year 2001 pro nejlepšího evropského distributora roku. Jamo dealer of the year 2004. 2006 Spectral a Just-racks nejlepší distributor mezi nově otevřenými trhy.

Dealeři Spectral V ČR

V této sekci naleznete vašeho nejbližšího dealera značky Spectral.
více zde...

Dealeři Spectral V ČR

SPECTRAL - výprodej

V této sekci naleznete výprodej některých modelů nábytku SPECTRAL za velice zajímavé ceny
více zde...

SPECTRAL - výprodej

Showroom dealerů

V této sekci naleznete showroomy našich dealerů po celé České republice.
více zde...

Showroom dealerů